Menu

Apartament Luksoz 2+2 në Shitje, Zona Ish Kombinati, Vlorë

Te ish Kombinati ne Skele Vlorë

240,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV181

Shikime

102

Sip. Totale

110 m2

Sip. e brendshme

110 m2

Sip. Totale 110 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 2

Dhomë Ndenje 2

Përshkrim

Shitet apartament i ndodhur në katin e dytë të një godine dhjetë-katëshe në Ish Kombinatin, Vlorë. Ky apartament ofron një sipërfaqe totale prej 110 m² dhe përfshin dy dhoma ndenje, dy kuzhina, dy dhoma gjumi dhe dy banjo të pajisura me jacuzzi. Gjithashtu, disponon një terasë gjigante prej 150 m² që ofron hapësirë të mjaftueshme për aktivitete të jashtme. E rrethuar nga qendra tregtare dhe shkolla, ky apartament është ideal për ata që kërkojnë komoditet dhe qasje të lehtë në shërbimet kryesore. . Për detaje shtesë, ju lutem kontaktoni agjencinë tonë.