Menu

Apartament 1+1 te Uji ftohte, Pamje deti

UJI ftohte, VLORE Tirana

1950€/ m2

Status

investgroup.for_

Type

Apartment

Reference

INV4

views

192

Interior Area

67 m2

Bedrooms 1

Bathroom 1

Living room 1

Description

Ky është një investim ideal, një apartament 1+1 në shitje në zonën e dëshiruar të Ujit të Ftohtë, pranë Tiku dhe Mato. Me një sipërfaqe prej 67.4m², kjo pronë ndodhet në katin e katërt të një pallati pesëkatësh të ndërtuar më 2023. Me çmimin prej 1950€/m², ky apartament është një mundësi e shkëlqyer për të investuar. Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në pronë.