Menu

Apartament 1+1 për Qira në Lungomare, Vlorë

Lungomare Vlorë

350 € /Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

INV18

Shikime

1266

Sip. Totale

65 m2

Sip. Totale 65 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Apartament 1+1 për qira ndodhet në katin e katërt të një ndërtese 8-katëshe në zonën e Lungomares, Vlorë. Me një pamje mahnitëse nga deti, ky apartament është i ideali për këdo që dëshiron të shijoje jetën bregdetare
• Sipërfaqe bruto 65 m²
• Ndodhet në katin e katërt të një ndërtese 8-katëshe
• Ka 1 sallon, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo
• Pamje nga deti
• Ideale për ata që dëshirojnë të jetojnë pranë detit
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Veçoritë