Menu

Apartament Luksoz 2+1 Për Shitje në Plazhin e Vjetër, Vlorë

Te Hotel kral Vlorë

143,000 €

Statusi

SHITUR

Lloji

Apartment

Referenca

INV25

Shikime

1617

Sip. Totale

82 m2

Sip. Totale 82 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Apartamenti 2+1 për shitje ndodhet në katin e dytë të një ndërtese 8-katëshe në zonën e Plazhit të Vjetër, Vlorë. Çmimi është 143,000€ dhe siperfaqja është 82 m².
• Apartament me siperfaqe bruto prej 82 m²
• Ndodhet në katin e dytë të një ndërtese me 8 kate
• Ka 1 sallon, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 banjo
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!