Menu

Shtëpi private per shitje në Cole, Vlorë - 135000 | 128 m²

Vlore, Çole Vlorë

135,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

House

Referenca

INV171

Shikime

74

Sip. e brendshme

128 m2

Sipërfaqja e Tokës

355 m2

Dhoma Gjumi 3

Tualet 2

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Ofrohet per shitje shtepi private ne zonen e Coles,Vlore .Shtepia eshte nje kateshe dhe ka nje siperfaqje 128 m² ndertese dhe 355 m² truall.
Ka oborr me hapesire mjaft te madhe dhe vend per parkim . Ndodhet ne nje zone qe eshte mjaft e qete dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme. Posedon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Mund te ndertohen dhe 2 kate sepse themelet jan hedhur per 3 kate.
Totalisht e mobiluar dhe gati per banim. ( çmimi eshte i diskutueshem)
Per me shume detaje ose nje vizite ne prone na kotaktoni.