Menu

Hotel për shitje në qytetin e Sarandës |1600m²|5.300000

Sarande Sarandë

5,300,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Hotel

Referenca

INV173

Shikime

85

Sip. e brendshme

1600 m2

Dhoma Gjumi 40

Përshkrim

Hotel në shitje në zemër të Sarandes, qytet i cili ndodhet në Rivierën shqiptare te jugut te Shqipërisë.
Hoteli ndodhet pranë detit ne nje nga qytetet me te bukura ne jug te Shqiperise , ka një sipërfaqe prej 1600m² për 6 kate. Ka 40 dhoma në total, 4 depo (lavanteri), holli, restorant dhe një tarracë 280m². Ka garazh për 13 makina.
Me nje super investim dhe i pajisur me cdo komoditet per pushuesit .
Për më tepër informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.
📞+355684012107