Menu

Dyqan për Shitje - Bulevardi Vlorë-Skelë, - 47000€ | 33 m²

Vlore ,Conadi Vlorë

47,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Shop

Referenca

INV174

Shikime

86

Sip. e brendshme

33 m2

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Shitet ambient komercial te kompleksi te Conad , në katin e 2 në Bulevardin Vlorë-Skelë, dhe eshte i disponueshëm për shitje me vleren 47000 €
• Sipërfaqe neto 33 m²
• Dyqani organizohet nga nje dhomë dhe një tualet.
Ambienti ndodhet ne nje zone shume te favorshme per biznes pasi eshte ne nje rruge shume te frekuentuar gjate gjithe vitit. Ka nje hapsire qe ju lejon ta organizoni ne menyren me te pershtatshme per biznesin qe doni te zhvilloni.
• Ideal për biznese të vogla ose zyra.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!