Menu

Apartament 4+2 për Shitje në Rrugën e Re, Vlorë - 150000€ | 150 m²

Vlore Rruga e Re Vlorë

150,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV175

Shikime

176

Sip. e brendshme

150 m2

Dhoma Gjumi 4

Tualet 2

Dhomë Ndenje 2

Përshkrim

Ofrohet apartament per shitje me tipologji 4+2 në katin e 3 në një ndërtesë në Rrugën e Re, Vlorë, dhe ofron hapësirë të bollshme për banim.
• Sipërfaqe neto e apartamentit eshte 150 m².
• Organizohet nga 4 dhoma gjumi, 2 dhoma ndenje se bashku me kuzhinen, 2 tualete dhe ballkon me hapsire te bollshme
•Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 nga toka, si dhe është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!