Menu

Minimalist Luxury Resort & Spa në Radhimë

Vlore Radhime Vlorë

3000€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment Block

Referenca

INV176

Shikime

232

Sip. e brendshme

67 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Minimalist Luxury Resort & Spa në Radhimë
Rezervoni apartamentin tuaj përballë plazhit!
JETA RESORT
Resorti është i frymëzuar nga individualiteti, për t'ju kushtuar vitalitetit të jetës.
Është konceptuar, projektuar dhe perfeksionuar vazhdimisht për të përmbushur ëndrrat, dëshirat dhe të gjitha pritjet tuaja. Mundësia për të zgjedhur mes vilave dhe apartamenteve premium që ofrojnë pamje spektakolare të detit Jon.
• Vila dhe apartamente premium me pamje nga deti dhe mali
• Kopshte private dhe zona të përbashkëta të kuruara me kujdes
• Dritare të mëdha panoramike
• Sistemet e hijezimit duke përfshirë brise-soleil
• Parkim nëntokësor i garantuar
• Siguri 24/7
• Pritje
• Mirëmbajtje gjatë gjithë vitit
• Programi i qeradhënies
• Shkëmbim pushimesh
• Rritja e vlerës së pronës me kalimin e kohës
• Përballë plazheve natyrore
• Kuzhina më e mirë autentike dhe mesdhetare
• Pranë Parkut Kombëtar të Llogarasë
• Mirëmbajtja e mjediseve të përbashkëta
• Shërbime të dedikuara për banorët (pastrim, hidraulik, elektrike, peizazh, lavanderi, dezinfektim, ajrim në shtëpi, transport)
• Kompania zbaton teknologjinë më të fundit të ndërtimit dhe përdor materiale që kanë prioritet qëndrueshmërinë mjedisore.
• Planifikimi arkitektonik respekton peizazhin natyror. Strukturat e ndërtuara mirë janë projektuar për të lehtësuar lëvizjen e rrymave të ajrit duke mundësuar ajrim natyral, duke promovuar një mjedis jetese të rehatshëm. Stili arkitekturor përzihet natyrshëm me mjedisin përreth, duke ofruar pamje piktoreske të detit nga çdo vilë.
• Resorti ofron një përzierje harmonike të përsosmërisë arkitekturore, ndërgjegjes ekologjike dhe të jetuarit të lë pa frymë buzë detit.
Ø Bistro ditore
Ø Kafene
Ø Dyqane akulloresh, bare dhe restorante
Ø Farmaci
Ø ATM
Ø Qendër ujore/sportive
Ø Dyqan aksesorësh për veshje plazhi
Ø Lounge Bar
Ø Parukeri
Ø SPA & Wellness duke përfshirë dhoma trajtimi, sauna, zonë relaksi, pishinë të brendshme.
Ø Palestra
Ø Parking

Të kesh një vilë apo apartament në Resortin më të ri në Jug nuk do të thotë vetëm të bëhesh pjesë e një komuniteti mikpritës që të bën të ndihesh si në shtëpinë e tij, por edhe të përfitosh nga shërbime ekskluzive për një jetë të thjeshtë dhe komode siç e keni ëndërruar gjithmonë.
Kushti i pagesave:
Norma e parë 30 % e vlerës së pronës që do të blihet, do të paguhet në të njëjtën ditë që do të nënshkruhet kontrata nga të dyja palët.
Norma e dytë 30 % e vlerës së pronës që do të blihet, do të paguhet 3 (tre muaj) pas nënshkrimit të kontratës.
Norma e tretë 30 % e vlerës së pronës që do të blihet do të paguhet 6 (gjashtë) muaj pas nënshkrimit të kontratës.
Norma e katërt 5 % e vlerës së pronës që do të blihet, do të paguhet në ditën e dorëzimit të pronës (dorezimi i çelësit).
Norma e pestë 5% e vlerës së pronës që do të blihet, do të paguhet pas kalimit të pronësisë.