Menu

Apartament 2+1 për Qera në Bulevardi Vlorë-Skelë, Vlorë - 500€

Vlore,Ish Kombinati Vlorë

500 € /Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

INV177

Shikime

79

Dhoma Gjumi 2

Tualet 2

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Apartament 2 + 1 i kompletuar në zonë e Ish-Kombinatit ,Vlorë . Përbëhet nga dy dhoma gjumi ,një sallon së bashku me kuzhinën, dy ballkone dhe dy tualete . Ndodhet në katin e 10 banim .
Çmimi : 500 Euro/Muaj.
Afer cdo sherbimi te nevojshem.
Zone e qete dhe e sigurt .
Për më shumë informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni : +355684012017.