Menu

Apartament 1+1 me Pamje nga Deti në Uji i Ftohtë, Vlorë

Rruga Dhimiter Konomi Vlore Vlorë

1950€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV179

Shikime

271

Sip. Totale

60 m2

Sip. Totale 60 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e pestë të një ndërtese të re të ndërtuar në Uji i Ftohtë, Vlorë. Me një sipërfaqe total prej 60 m², ky apartament ofron një pamje mahnitëse nga deti. Përbëhet nga një dhomë ndenje, kuzhinë, dhomë gjumi dhe banjo. Është një opsion i shkëlqyer për ata që kërkojnë një ambient modern dhe të qetë pranë bregdetit. Për detaje shtesë, na kontaktoni!

Veçoritë