Menu

Apartament 2+1 për Qira në Kisha Ortodokse, Vlorë - 400€ | 110 m²

Vlorë

400 € /Muaj

Statusi

PËR QIRA

Lloji

Apartment

Referenca

INV182

Shikime

39

Sip. e brendshme

110 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Ky apartament ndodhet në një zonë të preferuar në Vlorë, pranë Kisha Ortodokse, në katin e 10-të të një ndërtese moderne. Është i përshtatshëm për ata që kërkojnë të jetojnë në një zonë qendrore me qasje të lehtë në shërbime dhe infrastrukturë.
• Dhoma ndenjeje: 1
• Kuzhinë: 1
• Dhoma gjumi: 2
• Banjo: 1
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!