Menu

Apartament 1+1 për Shitje në Transballkanike, Vlorë - 85000€ | 85 m²

ish shtepia oficerave Vlorë

85,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV183

Shikime

99

Sip. Totale

85 m2

Sip. Totale 85 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Apartament 1+1 ndodhet në zonën e Transballkanikes në Vlorë, i përfunduar në vitin 2022 dhe tani është në shitje për 85000€.
• Sipërfaqe bruto 85 m².
• Apartament me një dhomë gjumi dhe një banjo.
• Ka një dhomë ndenjie dhe një kuzhinë.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!