Menu

Apartament 1+1 ne shitje te Green Coast II

Palase Vlorë

3000€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV188

Shikime

19

Sip. Totale

94 m2

Sip. e brendshme

59 m2

Sip. Totale 94 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

I projektuar për të pasur brenda gjithçka që ju nevojitet për një jetesë komode, Green Coast do të jetë një simbol i rëndësishëm i modernitetit, dinamizmit dhe relaksimit.
Arkitektura e projektit lidhet natyrshëm me mjedisin, duke qëndruar pranë teksturës natyrore të zonës shkëmbore ku shtrihet projekti. Gama e ngjyrave është përzgjedhur në përputhje me arkitekturën mesdhetare dhe fasadat e mëdha lejojnë që hapësira e brendshme dhe e jashtme të bashkohen dhe të funksionojnë si një.

Vendndodhja