Menu

Toke per shitje Gjipe- Himarë | 4489m²

Gjipe ,Himar Vlorë

160€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Land

Referenca

INV169

Shikime

74

Sipërfaqja e Tokës

4489 m2

Përshkrim

Shitet toke në Gjipe- Himarë ne nje nga zonat me te bukura ne Jugun e Shqiperis .
Toka ka një sipërfaqe prej 4489m²
Zgjedhje ideale per kedo qe eshte i interesuar te investoj ne jug.
Me dokumentacion të rregullt.
Zone e zhvilluar dhe e frekuentuar nga turistet.
Për më tepër informacion ju lutem na kotaktoni.