Menu

Toke per shitje Vuno, Vlore |19500m²

Vuno,Vlore Vlorë

100€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Land

Referenca

INV170

Shikime

167

Sipërfaqja e Tokës

19500 m2

Përshkrim

Shitet tokë në Vuno me sipërfaqe 19500m².
Toka ndodhet vetem pak km larg plazhit te mrekullueshem te Jales , ndodhur në bregdetin e Jonit,
Kjo siperfaqe toke eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe eshte nje mundesi shume e mire dhe e sigurt investimi .
Nje nga zonat kryesore dhe me te preferuara ne Jug te Shqiperise. Per informacion te detajuar dhe vizite ne prone na kontaktoni.