Menu

Apartament 2+1 për Shitje në Orikum, Vlorë - 95150€ | 86.5 m²

Vlore,Orikum Vlorë

1100€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV172

Shikime

217

Sip. e brendshme

86.5 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ndodhet në katin e 5 te një ndërtese në Orikum, Vlorë dhe është i disponueshëm për shitje me vleren 95.150€
• Sipërfaqe neto e apartamenti eshte : 86.5 m²
• Organizohet nga 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje + kuzhin, tualet dhe ballkon me pamje fantastike te detit.
• Ideal për familje ose si investim për qera.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!