Menu

Apartament 2+2 për shitje në Orikum, Vlorë - 115000€ | 103 m²

Orikum Vlorë

115,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV180

Shikime

193

Sip. Totale

103 m2

Sip. e brendshme

91 m2

Sip. Totale 103 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 2

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Apartament në shitje, në qendër të Orikum, Vlorë. Apartamenti ofron një hapësirë të rehatshme . Eshtë i planifikuar të përfundojë në vitin 2024, duke e bërë një investim të shkëlqyer të pasurive të patundshme.
• Sipërfaqe neto 91 m².
• Sipërfaqe bruto 103 m².
• Ndodhet në katin e 5.
• Përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe dy banjo.
• Rrethina përfshijnë qendrën e qytetit, qendra tregtare, zona historike, stacion policie dhe shkolla.
• E disponueshme për blerje.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!