Menu

Apartament 2+1 për Shitje në Ish Kombinati, Vlorë - 129.000€ | 115 m²

Ish Kombinati, Skele Vlorë

129,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV178

Shikime

115

Sip. Totale

115 m2

Sip. e brendshme

109 m2

Sip. Totale 115 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Ky apartament është në katin e 7-të të një ndërtese 11-katëshe në zonën e Ish Kombinatit, Vlorë, duke ofruar një hapësirë të rehatshme dhe qendrore për banim
• Sipërfaqe neto: 109 m²
• Sipërfaqe bruto: 115 m²
• Një dhomë ndenje dhe një kuzhinë
• Dy dhoma gjumi dhe një banjo
• Ndodhet pranë qendrës së qytetit, qendrave tregtare, zonave historike dhe shkollave
• E disponueshme me hipotekë
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!