Menu

Apartament Modern 2+1 me Pamje nga Deti te Kalaja, Vlorë

Perball me Marina Bay Vlorë

2700€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV186

Shikime

207

Sip. Totale

95 m2

Sip. Totale 95 m2

Dhoma Gjumi 2

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Ky apartament modern ndodhet në katin e dytë të një ndërtese 7-katëshe te Kalaja, një zonë të preferuar në Vlorë. Me një sipërfaqe prej 95 m², ai ofron një pamje të jashtëzakonshme nga deti. Apartamenti përfshin një hapësirë të bollshme ndenjeje me kuzhinë të integruar, dy dhoma gjumi komode dhe një banjo moderne. Gjithashtu, disponon dokumentacion të plotë hipotekor për një proces blerjeje të thjeshtëzuar. Ideal për ata që kërkojnë kombinimin e komoditetit modern me mrekullitë natyrore.

Veçoritë