Menu

Apartament 1+1 për Shitje në Kalaja, Vlorë - 170000€ | 61 m²

Perball me Marina Bay Vlorë

170,000 €

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV187

Shikime

44

Sip. Totale

61 m2

Sip. e brendshme

55 m2

Sip. Totale 61 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Ky apartament 1+1 ndodhet në një zonë të kërkuar të Vlorës, në Kalaja, në katin e dytë të një ndërtese me shtatë kate, dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti.
• Sipërfaqe e brendshme: 55 m²
• Sipërfaqe totale: 61 m²
• Një dhomë ndenje
• Një kuzhinë
• Një dhomë gjumi
• Një banjo
• Ka certifikatë
• Ideal për ata që kërkojnë një shtëpi me pamje deti
• Për më shumë informacion, ju lutem kontaktoni me ne!

Veçoritë