Menu

Apartament 1+1 per shitje ne Orikum| Euro 78,000

ne orikum Vlorë

1200€/ m2

Statusi

PËR SHITJE

Lloji

Apartment

Referenca

INV92

Shikime

316

Sip. Totale

65 m2

Sip. Totale 65 m2

Dhoma Gjumi 1

Tualet 1

Dhomë Ndenje 1

Përshkrim

Shitet apartent 1+1, 65m² në Orikum
Totalisht i mobiluar dhe instalime të reja, tavane të varur me ndricim led dhe spote.
E pëeshtatshme për shtëpi pushimi të përhershme ose për investim!
Çmimi: €1200/m²
Për më tepër informacion,

Veçoritë